Akcja wyszczyplanie i ujędrnianie

 

Pakiet 5zabiegów -10%zniżki,

Pakiet 10 zabiegów – 15% zniżki,

Pakiet 15 zabiegów -20% zniżki!                          

                                                           

 

Możliwość wykupienia zabiegów na raty dzięki naszemu partnerowi Mediraty!

 

A tu przedstawiamy ceny pojedynczych zabiegów:

Lipokawitacja ultradźwiękowa- 50zł/partia lub 80zł uda+ pośladki

Fale Radiowe RF 60zł/partia lub 80zł uda+ pośladki

Dermomasaż 60zł/partia lub 90zł uda+ pośladki

Masaż bańką chińską 59zł

Masaż antycellulitowy częściowy 59zł

Drenaż limfatyczny 55zł/30min lub 100zł/1h

Mezoterapia dermaroller 219zł/uda + pośladki

Zabieg body wrapping 60zł

*ceny na czerwono to nasze aktualne promocje

 

Lipokawitacja ultradźwiękowa, to ciekawa propozycja w walce o piękną sylwetkę. Nieinwazyjna metoda służąca do likwidacji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i zmniejszenia cellulitu. Polega na oddziaływaniu na komórki tłuszczowe odpowiednią częstotliwością fal ultradźwiękowych, co prowadzi do zniszczenia nabłonka tych komórek. Ultradźwięki niwelują w ten sposób złogi cellulitowe oraz redukują tkankę tłuszczową w partiach poddanych zabiegowi. W trakcie zabiegu rozbite komórki tłuszczowe transportowane są przez układ limfatyczny do wątroby, a następnie wydalane z organizmu. Zabiegi są bezbolesne i przyjemne.

50zł/partia

80zł uda+ pośladki

Fala radiowa - Głowica RF - przeznaczona jest do zabiegów ujędrniających, antycellulitowych, redukujących tkankę tłuszczową i modelujących sylwetkę. W trakcie zabiegu dochodzi do podgrzania tkanek głęboko położonych i pobudzenia komórek do syntezy włókien kolagenowych oraz do regeneracji już istniejących, co daje bardzo dobry widoczny efekt napięcia i ujędrnienia skóry. Dzięki poprawie krążenia dochodzi do lepszego dotlenienia i odżywienia tkanek. Fala radiowa rozbija także połączenia między komórkami tłuszczowymi dając efekt wyszczuplający. Zabiegi są bezbolesne i bardzo przyjemne.

60zł/partia

80zł uda+ pośladki

Mezoterapia mikroigłowa – Dermaroller – zabieg wykonywany przy pomocy wałeczka z licznymi malutkimi igiełkami, tworzących kontrolowane mikrouszkodzenia w skórze. Dzięki temu pobudzamy naturalne procesy samonaprawy i produkcji kolagenu, co daje efekt widocznej poprawy jakości skóry- jej pogrubienie, ujednolicenie, ujędrnienie i odmłodzenie. Dodatkowo zwiększa się nawet o kilkaset procent skuteczność wprowadzanych składników aktywnych aplikowanych na skórę, gdzie osiągamy dodatkowe efekty ujędrnienia, nawilżenia i redukcji cellulitu.

219zł uda+pośladki

Masaż bańką chińską - To bardzo skuteczny manualny masaż, oparty na zasadach starożytnej medycyny chińskiej. Przy pomocy specjalnych gumowych baniek zasysa się skórę i intensywnie masuje. Jest to zabieg który usuwa cellulit, zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i kolor. Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn zgromadzonych w tkance tłuszczowej organizmu. Rezultatem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zredukowany cellulit, zlikwidowane obrzęki oraz zmniejszone obwody części ciała, które były poddane masażowi.

60zł

Dermomasaż próżniowy - to rodzaj masażu aparaturowego, którego działanie jest bardzo podobne do masażu bańską chińską, jednak z wyraźnie większa siłą. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany i ewentualnie podgrzany przez Fale radiowe, dzięki czemu uzyskujemy lepsze i szybsze efekty. Efektem zabiegu jest likwidacja cellulitu dzięki rozbiciu komórek tłuszczowych, widoczna redukcja obwodu ciała. Jednocześnie dermomasaż usprawnia krążenie wewnątrztkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu w głębokich warstwach tkanki podskórnej, pomaga odprowadzić zalegająca wodę w organizmie oraz wspomaga regenerację i ujędrnia skórę. Jednak, z racji intensywności zabiegu nie jest on polecany dla osób ze skłonnościami do tworzenia się tzw. pajączków.

60zł/partia

90zł uda+ pośladki

Masaż antycellulitowy – jest to manualny masaż mający na celu rozbicie złogów tłuszczowych i zniwelowanie cellulitu, poprawę krążenia i ujędrnienie skóry. Mimo, że jest dość intensywnym i energicznym masażem, jest polecany także dla osób o niskim progu bólu oraz z wrażliwą skórą z tendencjami do tworzenia się tzw. pajączków dlatego, że intensywność i siłę nacisku dobiera masażystka

59zł

Drenaż limfatyczny - to specjalny rodzaj masażu, którego zadaniem jest przepchnięcie zalegających złogów limfy oraz odprowadzenie szkodliwych produktów przemiany materii do węzłów chłonnych i wydalenie z organizmu. Bardzo precyzyjne ruchy dają efekty znacznego zniwelowania obrzęków, cellulitu, poprawy krążenia i odżywienia oraz pomagają pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Wszystko razem pomaga w walce o piękną i zdrową sylwetkę.

55zł/30min

100zł/1h

Zabiegi wyszczuplające body wrapping - to zabieg wyszczuplający składający się z 3 zasadniczych etapów. Pierwszy to etap mocnego peelingu, tj. oczyszczenia skóry i usunięcia martwych komórek naskórka, co znacznie zwiększa penetrację składników aktywnych zastosowanych w kolejnych etapach. Podczas drugiego na skórę nakłada się specjalne preparaty o działaniu modelującym, ujędrniającym, antycellulitowym lub przyspieszającym spalanie tkanki tłuszczowej. Natomiast ostatnia część tego zabiegu kosmetycznego polega na owinięciu całego ciała specjalną folią. Owijanie powinno dość mocno uciskać skórę, pobudzić krążenie limfy i krwi oraz nasilić przemianę materii. Dodatkowo, zaaplikowane preparaty znacznie lepiej będą się wchłaniać, gdy odetniemy im kontakt z powietrzem, a pory skóry rozszerza się pod wpływem ciepła. Body wrapping umożliwia spalanie tłuszczu, uzyskanie szczupłej sylwetki, zniwelowania cellulitu oraz ujędrnienie i nawilżenie skóry.

60zł

Zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe poleca się wykonywać w serii, aby osiągnąć zamierzony efekt. W naszym studio urody, po ocenie stanu skóry Klientki, często proponujemy także pomieszanie różnych rodzajów zabiegów, a wszystko po to, żeby osiągnąć wraz z Tobą najlepszy i najszybszy rezultat.

Do zabiegów przygotowujących ciało do lata możemy zaliczyć także, ten którego celem nie jest zwalczenie cellulitu czy wyszczuplenie, a zadbanie o ładny wygląd naszych nóg oraz ciała- poprzez usunięcie nieestetycznych pajączków na nogach i rubinków (czyli małych czerwonych kropeczek), które występują na całym ciele dzięki zabiegowi ELEKTROKOAGULACJI.

 

Pod wpływem prądu elektrycznego oraz wytwarzanej przez niego wysokiej temperatury, przy dotknięciu zmiany elektrodą następuje ścięcie białka znajdującego się w tkance czyli jej zniszczenie i usunięcie szpecącej zmiany. Po zabiegu zostaje strupek, który w zależności od zmiany goi się ok. 2-5tyg.

 

Cena w zależności od partii już od 100zł

 

A więc, nie trać czasu tylko umów się na bezpłatna konsultację i pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zabiegów, Żebyś na spokojnie zdążyła przed latem!

Tel.788 325 598 lub rezerwacja online