Masaże relaksacyjne

Masaż hawajski LOMI LOMI

 

Lomi Lomi to masaż jedyny w swoim rodzaju, stanowiący ucztę dla zmysłów, dający uczucie błogości, przenikający do wnętrza, jak i działający na zewnątrz. To prawdziwie relaksacyjny masaż, który dzięki sekwencji ugniataniu, pocieraniu, uciskaniu i głaskaniu wprowadzi Państwa w cudowny stan odprężenia

 

Masaż gorącymi kamieniami

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi ruchami dłoni jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Zabieg relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych i mocno rozgrzewają ciało. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po ciężkiej pracy. Masaż wskazany jest dla osób potrzebujących wyciszenia, odprężenia i głębokiego relaksu.

 

Masaż relaksacyjny (także czekoladą/ miodem)

Ten typ masażu wpływa na ciało i umysł. Jego celem jest przede wszystkim wyłączenie nam myślenia, zapomnienia o wszystkim. Jest to idealne rozwiązanie żeby poczuć relaks tu i teraz i czerpać z niego jak najwięcej energii na kolejny dzień.

Ten klasyczny relaksacyjny masaż wykonywany na olejkach możemy wzbogacić o składniki aromaterapeutyczne dla duszy jak np. czekolada czy miód, które dodatkowo dostarczą dużej dawki składników odżywczych skórze

 

Masaż Ciepłą Świecą

Masaż aromatyczną ciepłą świecą sprawia że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem. Masaż świecą to masaż relaksacyjny dający głęboki relaks, wykonywany przy użyciu ciepłego wosku z profesjonalnej świecy do masażu, która pozostawi skórę miękką, gładką, odżywioną i bardziej elastyczną.