Makijaże 

W Studio Urody Karmin proponujemy profesjonalny, perfekcyjny i trwały makijaż na każda okazję. Od 18.08.2018 otwieramy w pełni profesjonalne Studio Wizażu, w którym króluje Monika Ratowska.

Jestem dyplomowaną wizażystką . Wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że mogę zagwarantować każdej klientce indywidualnie dobrany spektakularny efekt oraz maksymalną trwałość makijażu. Swoje doświadczenie nabyłam podczas licznych sesji zdjęciowych, pokazach mody oraz planach filmowych.

 

-Makijaże wykonywane produktami wysokiej klasy marek m in. Estee Lauder, Smashbox, Mac, Bobbi Brown, Tom Ford, La Praire, Clinique, Zoeva.

-Przed wykonaniem makijażu zadbam o kondycję Twojej skóry używając odpowiednio dobranej pielęgnacji.

-Profesjonalna analiza kolorystyczna wyeksponuje Twoją urodę oraz podkreśli naturalne piękno.

 

Oferuję:

Makijaż okazjonalny- indywidualnie dobrany do okazji, stroju, a także osobowości. Akcentuje atuty urody oraz umiejętnie tuszuje niedoskonałości.

 

Makijaż ślubny- to makijaż łączący w sobie cechy delikatnego makijażu dziennego i fotograficznego. Powinnaś czuć się w nim swobodnie, a zarazem wyjątkowo.

 

Makijaż próbny- spotkanie podczas którego tworzymy solidny fundament pod makijaż właściwy wykonywany w dniu ważnej uroczystości. Staram się zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół dla pełnej satysfakcji klienta.

Indywidualna Lekcja Makijażu- konsultacja makijażowo pielęgnacyjna. Nauczysz się samodzielnie wykonywać perfekcyjny make-up. Lekcja jest rozplanowana w taki sposób, abyś w pełni skorzystała z każdej minuty zyskując cenne umiejętności i wiedzę. Wybieram makijaż najbardziej dopasowany do wyglądu klientki. Krok po kroku omawiam, następnie razem wykonujemy makijaż. Na koniec specjalnie dla Klientki zostaje opracowana specjalna Karta Piękna, na której będą spisane wszystkie produkty, które zostały użyte podczas lekcji wraz ze wskazaniem miejsca ich nakładania. Czas trwania całego spotkania to ok 2 godziny to tak nie wiele jeśli przeanalizujemy z jak ogromną wiedzą i nabytymi umiejętnościami wyjdziesz z Akademii Stylu.

 

Cennik:

Makijaż okazjonalny 150zł

Makijaż ślubny 200zł

Makijaż próbny 150zł

Makijaż próbny + ślubny 300zł

Indywidualna lekcja makijażu 250zł