MakijażeKażda kobieta w wyjątkowych dla niej chwilach pragnie wyglądać olśniewająco. Czeka Cię studniówka, dostałaś zaproszenie na bal, ważną uroczystość czy może to Twój własny ślub? To są momenty, w którym każda z nas siada przed lustrem zastanawiając się i co ja mam teraz zrobić żeby zachwycić wszystkich swoim wyglądem.

Tymczasem w Studio Urody Karmin proponujemy Ci profesjonalny, perfekcyjny i trwały makijaż na każdą okazję.

 

Makijaż dzienny

 

Kiedy masz mało czasu, a potrzebujesz dobrze wyglądać np. na spotkaniu biznesowym. Ten szybki makijaż podkreśli naturalne piękno Twojej urody. Zadaniem makijażu dziennego jest wydobycie tego, co w Tobie najpiękniejsze i zatuszowanie niedoskonałości. Jest on praktycznie niewidoczny, elegancki i niezwykle ,,wygodny" ponieważ utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.

 

 

Makijaż wieczorowy/ okazjonalny

 

Jest niezbędnym dopełnieniem każdej kreacji podczas wszelkiego rodzaju uroczystości. Z tej okazji mile widziane są wszystkie odważne efekty np. połysku i blasku. Dostałaś zaproszenie na przyjęcie czy ślub znajomej? Nieważne, i tu i tu chcesz wyglądać zjawiskowo. Spojrzenie wieczorową porą jest niezwykle ważne. W makijażu wieczorowym śmiało możemy pozwolić sobie na bardziej nasycone barwy cieni, większe podkreślenie naszej urody jednocześnie zapewniając trwałość całą noc, abyś mogła się zająć tylko zabawą.

 

 

 

Makijaż ślubny

 

Ślub to wielkie wydarzenie i chyba najważniejsze przyjęcie w życiu każdej kobiety. Nic dziwnego, że musi ona wtedy wyglądać perfekcyjnie. Dzień ślubu jest wyjątkowy dla każdej panny młodej i taki też powinien być makijaż. Ma sprawić byś poczuła się najpiękniejsza. Jedwabista cera, idealnie dobrane kolory sprawią, że będziesz przykuwać spojrzenia wszystkich gości. Makijaż jest dopełnieniem całości stylizacji ślubnej i powinien przetrwać w nienagannym stanie całą noc.

 


W ten najważniejszy dzień w życiu oddaj się w ręce profesjonalistów!

 

Makijaż ślubny próbny

 

Umawiany przed najważniejszą datą, pozwala wybrać i uzgodnić szczegóły tego odpowiedniego makijażu na właściwy dzień ślubu oraz sprawdzić czy styl naszej pracy Ci odpowiada. Podczas makijażu próbnego przyszła Panna Młoda wraz z wizażystką eksperymentują co będzie dla niej najlepszym rozwiązaniem nawet w kilku różnych wersjach. Pozwala to uniknąć nieporozumień w dniu ślubu oraz skrócić czas wykonania makijażu, co okaże się równie istotne w tym dniu.